یکی از برترین شرکت های تولید فروکروم در آسیا

شرکت پارت گوال گیتی راهبر(فروکروم جغتای) ماموریت دارد تا با استفاده از توان و تکنولوژی تولید،نیروهای توانمند و متعهد و دانش روز نسبت به تامین نیازهای فعلی و آتی مشتریان داخلی و خارجی در زمینه تولید فروکروم با رعایت مسئولیت های اجتماعی و توجه به رضایت ذینفعان اقدام نماید.

وبلاگ آرشیو

با ماده معدنی سیلیکون متال شنا شوید

سیلیکون یا سیلیس (Si)، دومین عنصر فراوان پوسته زمین بعد از اکسیژن با 27.7 درصد فراوانی است. نام سیلیکون از نام لاتین آن که “سیلیس” به معنای سنگ سخت است، گرفته شده است. سیلیکون با خلوص کمتر در متالورژی به عنوان یک عامل احیا کننده و به عنوان یک عنصر آلیاژی در فولاد، آلومینیوم، برنج و برنز استفاده می شود.

مشاهده بیشتر

ماده معدنی فروکروم به زبان ساده

فرو پیشوندی به معنای آهن می باشد و تفاوت کروم و فروکروم درآهن موجود در فروکروم است. عمده ترین استفاده کروم در فولاد ضد زنگ است . برای تولید کروم ؛ کانی فلزی کرومیت را درون کوره های ذوب فلزات قرارمی دهند تا فروکروم ساخته شود . آلیاژ آهن- کروم را که از حذف اکسیژن کرومیت به دست می آورند ، آلیاژ آهن ضد زنگ است . قطعه ای از فولاد ضد زنگ می تواند به عنوان منبعی از کروم ، جایگزین فرو کروم شود.

مشاهده بیشتر

شروع به کار چدن کویر خاوران

شرکت چدن کویر خاوران در سال 1392 بشماره ثبت 4859 با تولید شمش چدن،کک حرارتی و شمش فولاد جهت تامین خوراک تولید کنندگان و فعالان داخلی و همچنین صادرات به ثبت رسیده است.موقعیت مکانی اجرای پروژه به مساحت 15 هکتار واقع در استان خراسان جنوبی بیرجند،شهرک صنعتی شهید رحمانی شماره 2 خوسف می باشد.

مشاهده بیشتر