بزرگترین تولید کننده فروکروم پرکربن در خاورمیانه

مشاهده اطلاعات بیشتر

صادرکننده نمونه ملی در سه سال متوالی

مشاهده اطلاعات بیشتر

رتبه 168مین شرکت برتردربین 500 شرکت ایران درسال1401

مشاهده اطلاعات بیشتر

بزرگترین معدن کرومیت خاورمیانه (آسمینون)

مشاهده اطلاعات بیشتر

بزرگترین معدن ذخیره سنگ آنتیموان در کشور

مشاهده اطلاعات بیشتر

پیام مدیر عامل هلدینگ پارت گوال گیتی

یا مقلّب القلوب و الابصار یا مدبر اللیل و النهار یا محوّل الحول و الاحوال حوّل حالنا الی احسن الحال در آستانه سال نو ،صمیمانه ترین تبریکات و ناب ترین احساساتم را نثار تک تک همکاران گرامی در خانواده بزرگ و پر تلاش پارت گوال گیتی اعم از معاونین ، مهندسین عزیز ، پیمانکاران ، شرکت ها و کارکنان می نمایم. بر خود می بالم که جمع کثیری از انسان های کوشا ، پر تلاش و هوشمندی در این مجموعه دارم که علاوه بر نیل به اهداف از پیش تعیین شده افتخارات بزرگ و مهمی را در سال 1394 در سطح کشور کسب کردیم افتخاراتی همچون :

• کسب تندیس صادرکننده نمونه ملی سال 1401

• کسب گواهی رتبه 219 شرکت برتر ایران در سال 1400

• کسب تندیس صادرکننده نمونه استانی سال 1400

• کسب تندیس صادرکننده نمونه ملی سال 1399

• کسب عنوان چهره ماندگار کیفیت ایران

• و کسب عنوان مدیر برتر و نشان عالی مدیر

• و ….

رجاء واثق دارم که با همت بلند و بازوان پرتوان شما عزیزان به حول و قوه الهی در سال پیش رو بتوانیم آرزوی دیرینه مردم عزیز و شریف واحد صنعتی سیلیکون متال با ظرفیت سالیانه 1500تن برآورده ساخته و زمینه پویایی و شکوفایی شهرستان جغتای را فراهم سازیم . و با همتی مضاعف پروژه احداث واحد صنعتی فروکروم کم کربن را به عنوان اولین تولید کننده در ایران هر چه سریعتر آغاز و به سوی تکمیل و بهره برداری آن با گامهای مستحکم و با دلی روشن از انوار الهی و با اعتماد به تک تک شما فرزندان این مرز و بوم حرکت کرده و با همه توان برای رسیدن به آینده روشن و نیل به اهداف بلند شرکت پارت گوال گیتی در سطح کلان کمر همت بسته و رو به جلو گام برداریم . آنچه تا امروز باعث شده هوای کار و تلاش در این مجتمع بهاری و پر از شکوفه های رنگارنگ صنعتی باشد و هرگز خزان نا امیدی و سرمای بی اعتمادی و گرد رخوت و سستی بر جبین این مجتمع ننشیند همدلی و همراهی تمام کارکنان این مجموعه از ستاد تا صف می باشد که باید این اعتماد دوطرفه را به فال نیک گرفت و آن را برای همیشه سرلوحه امورمان بدانیم. و آنچه در سال پیش رو برای ما پر اهمیت و با ارزش است نوع نگاه ما به حوزه کاری مان است که آرزو ها ، طرح ها و پروژه ها را به همت بلند ، بازوان پرتوان و افکار خلاق گره بزنیم و تقویمی نو با نگاهی نو بسازیم . در پایان از همه عزیزانی که در مجموعه پارت گوال گیتی کسب افتخارات متعدد و سربلندی همگان را فراهم ساختند و نوید بخش روزهای روشن و پر رونق برای صنعت فولاد کشور در آینده گشته اند صمیمانه سپاسگذارم و دستان فرد فرد شما کارگران ، مهندسین و را می بوسم و با افتخار به وجود شما عزیزان می بالم .

غلامرضا نخعی

مدیر عامل شرکت پارت گوال گیتی

اهداف و چشم انداز ها

چشم انداز

   شرکت پارت گوال در افق 1405 با توسعه پایدار به ویژه در زنجیره ارزش صنایع و معادن  و همسو با تحولات جهانی دانش و فناوری ، سازمانی هوشمند، چابک، سرآمد، ارزش آفرین برای کلیه ذینفعان و انتخاب اول مشتریان در محصولات فروآلیاژی خواهد بود

ماموریت ها

-کمک به توسعه زیر ساخت های مورد نیاز بشر
-کمک به احداث زیر ساخت های پایدار و ایمن
-تولید انواع فروآلیاژهای معدنی
-استفاده از تکنولوژی های نوین
-سرمایه انسانی توانمند و با رعایت الزامات زیست محیطی در جهت خلق ارزش افزوده

اهداف

 • -آموزش، توسعه و حفظ سلامتی سرمایه های انسانی  

 • -ارزش افزایی برای مشتریان و سایر ذینفعان

 • -کار ایمن، با کیفیت و به موقع   

 • -پاسخگویی در برابر مسئولیت های اجتماعی

 • -خلاقیت، کارگروهی، نوآوری و بهبود مستمر

 • -توجه به برنامه و کمیت تولید

خط مشی سیستم مدیریت یکپارچه

شرکت دانش بنیان پارت گوال، به عنوان بزرگترین تولیدکننده فروکروم در ایران

شرکت پارت گوال به کارگیری سیستم‌های مدیریتی در شرکت را ضرورتی کلیدی می‌داند

در این راستا شرکت خط مشی خود را بر اساس استانداردهایISO9001:2015، ISO45001:2018، ISO14001:2015 به شرح ذیل اعلام می‌نماید:

 • شرکت افزایش تولید و فروش از طریق مدیریت بهینه منابع شامل (نیروی انسانی ، مواد اولیه ، تجهیزات ، مالی و...) را از اولویت‌های اساسی خود می‌داند.
 • شرکت توسعه بازارهای صادراتی را به‌عنوان یک راهبرد کلیدی می‌داند.
 • شرکت خود را به برآورده نمودن الزامات قانونی و سایر الزامات قابل کاربرد شامل الزامات صنفی، مشتری و سازمانی متعهد می‌داند.
 • شرکت سلامتی و رضایت کارکنان را مهم دانسته و در کلیه فعالیت‌ها، خود را به فراهم نمودن شرایط کاری ایمن و سالم به منظور پیش‌گیری از مصدومیت و بیماری متعهد می‌داند.
 • شرکت خود را به افزایش رضایت مشتریان از طریق ارتقاء کیفیت و برآورده نمودن انتظارات و نیازهای مشتریان متعهد می‌داند.
 • شرکت مدیریت ریسک‌ها، پیش‌گیری از ایجاد عیوب، ضایعات و حذف فعالیت‌های فاقد ارزش افزوده را به عنوان یک اولویت مد‌نظر قرار می‌دهد.
 • شرکت محیط زیست را امانتی ارزشمند و بی بدیل دانسته وخود را متعهد به حفاظت از محیط زیست و پیش‌گیری از آلودگی در تمامی فعالیت‌ها می‌داند .
 • شرکت رضایت و زندگی کاری بهتر سرمایه‌های انسانی را به عنوان عاملی در جهت افزایش بهره وری وتوسعه مشارکت کارکنان می داند.
 • شرکت در جهت افزایش اثربخشی سیستم‌های مدیریتی، خود را متعهد به بهبود مستمر می‌داند.
 • شرکت ارتقاء سبک رهبری وبلوغ سازمانی را با بهره‌گیری از روش‌های نوین مدیریتی از اولویت های اساسی خود می‌داند.
 • شرکت تلاش می‌نماید با استفاده از ظرفیت‌های تحقیقاتی، طراحی و بومی سازی، توانمندی‌های خود را به طور مستمرتوسعه دهد.

questions

پرسش و پاسخ

در این بخش به سوالات متداول شما دوستان عزیز پاسخ داده شده است.

طی مکاتبات کتبی انجام شده با واحد روابط عمومی مجموعه، اعلام درخواست مورد نظر از طریق این واحد بررسی و نتیجه متعاقبا اعلام خواهد گردید.

راه های ارتباطی جهت مشاهده استخدام در مجموعه : 1. آی استخدام 2. ایران تلنت 3.لیندکین

شرکت پارت گوال (سهامی خاص)، با هدف خلق ارزش در زنجیره فروآلیاژ ها و کانی های فلزی ، با تاکید بر مزیت های نسبی ایران ، تاسیس گردیده شده است. در حال حاضر این شرکت، با بیش از ۲۵۰۰ نفر پرسنل در زمینه های تولید انواع فروکروم، کانسنگ کرومیت ، شمش چدن(سفید و خاکستری)، سیلیکون متال، کنسانتره مس ، کنسانتره آنتیموان و سنگ‌ معدن فلورین فعالیت می نماید. مشتری مداری و تولید محصولاتِ با کیفیت بالا ، باعث گردیده تا این مجموعه ، علاوه بر تامین نیاز صنایع داخلی ، محصولات خود را به بیش از بیست بازار هدف خارجی ، صادر نماید به گونه ای که در سنوات متعدد به عنوان صادر کننده نمونه ملی انتخاب گردد. شایان ذکر است این شرکت با قرار گرفتن در جمع ۲۰۰ شرکت برتر ایران ، نقشی مؤثر در تولید و اشتغال کشور داشته است . چشم انداز توسعه این شرکت بر اساس استفاده بهینه از پتانسیل های معدنی کشور با هدف ایجاد ارزش افزوده و تولید محصولات نهایی با محوریت صادرات ترسیم گردیده شده است.